دانلود کلیپ نظامی+ مجله نیروهای مسلح ایران وجهان
اطلاعات فیلم نظامی و تصاویر زیبااز تجهیزات نظامی ایران وجهان

اشتراک و ارسال مطلب به:

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 مرداد 1394
تسلیحات جدید آمریکا برای تروریستها در سوریه+تصاویر
گروه بین الملل مشرق- دولت آمریکا طی روزهای گذشته مقادیر فراوانی تسلیحات و مهمات در اختیار گروههای تروریستی تکفیری فعال در سوریه گذاشته است. به گزارش رسانه های وابسته به گروه تروریستی تکفیری "ارتش آزاد"، این محموله شامل انواع تسلیحات انفرادی مانند مسلسلمهای ام 16، ام 4، خمپاره اندازهای سبک و سنگین و توپخانه بوده است.

تسلیحات جدید آمریکا برای تروریستها در سوریه+تصاویر

در تصاویر منتشره، گروهی از عناصر این گروه تکفیری در کنار بخشی از محموله تسلیحاتی مورد ذکر دیده می شوند. از ابتدای بحران تروریستی تکفیری در سوریه دولت آمریکا و برخی طرفهای منطقه ای حامی و پشتیبان اصلی کلیه فعالیتها و عملیاتهای تروریستها بوده اند.

تسلیحات جدید آمریکا برای تروریستها در سوریه+تصاویر

طی سالهای اخیر بخش اعظم کمکهای تسلیحاتی آمریکا و اروپا به گروههای مذکور (مانند انواع موشکهای ضد زه تاو، موشکهای پدافند هوایی و تسلیحات سنگین دیگر) با نظارت سازمان جاسوسی این کشورها در اختیار داعش و القاعده قرار گرفته و از آنها برای حمله به نیروهای دولتی در سوریه و عراق بهره برداری گسترده ای شده است. کمکهای گسترده تسلیحاتی آمریکا به گروههای تروریستی تکفیری بین المللی در حالی است که تاکنون دو جنگ جهانی رسمی به بهانه مبارزه با القاعده و حامیان آن از سوی ارتش آمریکا با میلیونها قربانی به راه افتاده است.

تسلیحات جدید آمریکا برای تروریستها در سوریه+تصاویربرچسب ها: تسلیحات جدید آمریکا برای تروریست‌ها +تصاویر،
ارسال توسط فرهاد
آخرین مطالب
صفحات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic