دانلود کلیپ نظامی+ مجله نیروهای مسلح ایران وجهان
اطلاعات فیلم نظامی و تصاویر زیبااز تجهیزات نظامی ایران وجهان

اشتراک و ارسال مطلب به:

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 18 مهر 1391

طراحان هواپیما از روسیه کار روی پروژه ساخت هواپیمای ایل-476 را به پایان رساندند که به عقیده متخصصان از آینده خوبی برخوردار خواهد شد.

هواپیمای جدید، نوع مدرنیزه شده هواپیمای نظامی - حمل ونقل ایل -76 است. این هواپیما دو پرواز را تا کنون به انجام رسانده است و حالا برای یک پرواز جدی دیگر آماده می شود. هواپیمای جدید از خصوصیات فنی کاملاً نوینی برخوردار است و طراحان موتور جت قوی تری را در آن نصب کرده اند. با کمک چنین موتوری می توان در مصرف سوخت صرفه جویی کرد و طول پرواز را به 6 هزار کیلومتر رساند که یک چهارم بیش از نوع اولیه این هواپیماست.

سرگی استاریکوف کارشناس کمپانی دفتر طراحی روسیه در اینباره گفت: این هواپیما همچنین مجهز به مجموعه جدید هدایت پرواز است. در کابین خلبان، دیسپلی ال سی دی ظاهر شده است. این هواپیما از کابین مدرن و معاصر شیشه ای برخوردار است و در ساختار بال ها و چرخ های هواپیما تغییراتی وارد شده است. به این ترتیب می توان از آن در فرودگاه هایی که کاملاً برای فرود آماده نشده اند استفاده کرد.

به لحاظ این فناوری های جدید، هواپیمای ایل -476 می تواند 50 تن بار را با سرعت 850 کیلومتر در ساعت حمل ونقل کند. به عقیده متخصصان این هواپیمای حمل ونقل از تقاضای زیادی برخوردار خواهد شد. وزارت دفاع قصد دارد دهها هواپیمای ایل -476 را خریداری کند. این هواپیما همچنین در بین شرکت های حمل ونقل خارجی طرفدار خواهد داشت.

ویکتور بارانتس مفسر نظامی روزنامه « کامسومولسکایا پراودا» در اینباره گفت: این هواپیما از امکانات زیادی برای آنکه در آینده مدرنیزه شود، موتور بسیار خوب و ذخیره عالی استقامت برخوردار است. روسیه به چنین هواپیمایی نیاز دارد. آنچه به بازار جهانی مربوط می شود ، دورنمای خرید این هواپیما توسط ارتش چین، هند و مالزی بسیار زیاد است. همچنین از دیگر کشورهایی که با هواپیماهای حمل و نقل روسیه آشنایی خوبی دارند، سفارشات خرید این هواپیما دریافت خواهند شد.

پس از ساخت یک سری از این هواپیماها برای ارتش روسیه، انتظار می رود که چین اولین خریدار هواپیمای جدید ایل -476 باشد.
طبقه بندی: هواپیماهای ترابری وغیرنظامی، 
برچسب ها: پروژه جدید هواپیمایی، IL- 76، IL-78،
دنبالک ها: پروژه جدید هواپیمایی) ایلوشین،
ارسال توسط فرهاد
آخرین مطالب
صفحات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic