دانلود کلیپ نظامی+ مجله نیروهای مسلح ایران وجهان
اطلاعات فیلم نظامی و تصاویر زیبااز تجهیزات نظامی ایران وجهان

اشتراک و ارسال مطلب به:

مدیر عامل سازمان صنایع هوایپمایی ایران از تغییرات اساسی در جنگنده اف 14 خبر داد

سرتیپ علی محمد نادری مدیرعامل سازمان صنایع هوایپمایی ایران (صها) گفت: از تلفیق توان نظامی شرقی و غربی توانی را بدست آورده ایم که برای دشمنان نیز تعجب برانگیز است.
نادری  با اشاره به اینکه دانشمندان توانمندی در زمینه رفع عیب هواپیماهای نظام و غیر نظامی داریم خاطرنشان کرد: امروز  به مدد متخصصان داخلی از لحاظ به روز کردن تجهیزات نظامی هیچ مشکلی نداریم .

مدیرعامل سازمان صنایع هواپیمایی ایران افزود: با کشورهای دوست که دارای تکنولوژی صنایع هواپیمایی هستند مراوده  داریم و از آنان اطلاعات دریافت می کنیم.

سرتیپ نادری با اشاره به اینکه تحریم صورت گرفته از سوی آمریکا در صنایع نظامی ما هیچ تاثیری نداشته است اظهار داشت: پس اعمال این تحریم ها صنایع نظامی ما بویژه در زمینه ساخت و تعمیر هواپیماهای نظامی هیچ توقفی نداشته است.

وی در خصوص ادعاهای  آمریکا مبنی بر اینکه ایران بهای برخی از صنایع نظامی که قبل از انقلاب به ایران ارایه شده را باید بپردازد گفت: این ادعاها واهی است و هر قطعه یا تکنولوژی که وارد شده  بهای آن پرداخت شده است.

مدیرعامل صنایع هواپیمایی ایران با تاکید بر توجه به صنعت هوایی کشور اظهار داشت : پیش از 4 هزار متخصصان برجسته در این صنعت مشغول به کار است و بهتر است به جای پرداختن به برخی صنایع کم بازده امکانات را  به سمت صنایع هوایی سوق دهیم.

نادری افزود: اگر توجهی که امروز به صنایع خودرو در کشور می شود معطوف به صنایع هوایی می شد به طور یقین نتیجه ای مطلوبتر به دست می آوردیم.

وی با اشاره به اینکه توجه به صنایع هوایی از فرار مغزهای جلوگیری می کند تصریح کرد: ما می توانیم  نخبگان دانشگاهی کشور را در این صنعت جذب کنیم.

سرتیپ نادری با اشاره به  اینکه  آموزشکده سازمان هواپیمایی ایران یک سال است کارخود را آغاز کرده گفت: سال گذشته  200 نفر را به عنوان دانشجو در این آموزشکده جذب  کردیم و توانایی بالایی در زمینه آموزش داریم و در آینده نزدیک  از دیگر کشورها نیز دانشجو جذب خواهیم کرد.


آخرین مطالب
صفحات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic